• DZIEŃ BABCI I DZIADZIA W PRZEDSZKOLU

• „Dzień Babci i Dziadzia” to najpiękniejszy dzień, w którym obdarzani są Oni szczególnymi dowodami miłości. Ta uroczystość jest po to, aby dzieci mogły podziękować w szczególny sposób swoim Babciom i Dziadkom za poświęcony czas, wspólne zabawy, spacery, za dobre rady i pomoc w trudnych chwilach.

W dniach 24.01, 25.01, oraz 26.01 2024r. przedszkolaki z grupy:  „Pszczółek”  pod opieką p. Elżbiety Bator,   grupy  „Biedronek” pod opieką wychowawczyni – p. Doroty Chydzińskiej oraz grupy: "Krasnali" pod opieką wychowawczyń – p. Joanny Kopacz i p. Joanny Jemioło,  powitały swoich Dziadków, którzy licznie przybyli na  uroczystość z okazji Ich święta. Wszystkich seniorów oraz obecną na uroczystościach Panią Burmistrz Przecławia - Renatę Siembab,  witała na wstępie dyrektor placówki, pani Agnieszka Harla życząc wszystkim niezapomnianych wrażeń z pobytu w murach przedszkola. Przedszkolaki przygotowały specjalnie na tę uroczystość: "Jasełka", podczas których odgrywały przydzielone role, śpiewały, tańczyły. W drugiej części programu recytowały wiersze swoim Dziadkom z okazjonalnymi życzeniami, śpiewały piosenki przygotowane specjalnie dla „Babć i Dziadziów”,  Zaprezentowały  także piękne tańce dla Babci i Dziadzia i układy choreograficzne.  Występy zakończyło tradycyjne: „Sto lat”.

Następnie  wszystkie dzieci  wręczyły  swoim Babciom i Dziadziusiom specjalne przygotowane na tę uroczystość upominki.

Pani Burmistrz - Renata Siembab oraz Seniorzy zostali ugoszczeni herbatką i pysznym ciastem. Goście miło spędzili czas ze swoimi wnukami i, mogli oglądnąć wnętrze przedszkola, porozmawiać z wychowawczyniami, a także uczestniczyć w sesji zdjęciowej wraz ze swoimi wnuczętami.

To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Kochanym Babciom i Drogim Dziadziom życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnucząt, jak w dniu ich występu!

Dzień Babci i Dziadka w grupie Pszczółek

• ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH BABĆ I DZIADZIÓW

• KOCHANE BABCIE, DRODZY DZIADKOWIE!

„ Kocham Babcię, kocham Dziadzia,

za Ich serce, za Ich miłość.

W długim zdrowiu, długie lata,

niech nam żyją, niech nam żyją ".

Z okazji „ Dnia Babci i Dziadzia”

życzymy Wam  wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze.

Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności,

uśmiechów  na co dzień i ludzkiej życzliwości.

Pociechy z wnucząt  i wiele radości!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne

oraz Personel Samorządowego Przedszkola w Rzemieniu.